Hakkımızda

Hakkımızda

Mercek Yapı, kurucu üyelerin 1998 yılından bu yana sektörün için de olmanın verdiği avantajla, deneyimli kadrosunu ve teknik bilgisini de değerlendirerek, Compact laminat giydirme cephe sektöründe profesyonel bir anlayış ile bir çok seçkin projenin uygulamasını gerçekleştirmiştir.

Mercek Yapı, Ülkemiz de seçkin yapılar için dış cephe malzemesi olarak kullanılan Kompakt Laminat giydirme cephe panelleri ve çağdaş görsellikler sunan Sedir ahşap kaplama uygulamaları konusun da uzmanlaşmıştır.Firmamız kuruluşundan bugüne geliştirdiği çalışma teknikleri, kazandığı tecrübesiyle ve profesyonel uygulamaları ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle yoluna devam ediyor.


Misyonumuz

Mercek Yapı olarak misyonumuz, uluslararası kalite standartlarında çağdaş mimari tasarimlar üretmek, kaliteli ürünlerle profesyonel hizmet saglayabilmektir.

Vizyonumuz
Hızla büyümeye devam eden yapı sektöründe, amacına uygun tasarımlar üreten ve eğitimli uzman kadrosuyla üstün teknolojik uygulamaları ile yenilikçi ,çalışan memnu-niyetini en üst düzeyde tutan, sektöründe bir öncü şirket olmak

Değerlerimiz
Globalleşen dünyamızda tüm teknolojik buluşların ve yeniliklerin aynı anda uygulanmaya başlanmasıyla ülkemiz de bu gelişmelerden nasibini almaktadır. Bunu bir fırsat bilerek Türkiye'nin AB ile ilişkilerinin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan inşaat ve yapi sektorunun iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması gerekliliğine inanmaktayız.